Obama zbulon listën e preferuar të këngëve, midis tyre emri i këngëtares shqiptare

Ish-presidenti i Shteteve të bashkuara të Amerikës, Barack Obama ka treguar shpeshherë shijet e tij muzikore ndaj dhe kete here ne rrjetet sociale ka preferuar ta publikoje serish nje liste.

“Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga vera, përfshirë këngë nga disa prej artistëve në këtë javë të Konventës Demokrate . Shpresoj t’i shijoni”, ka shkruar Obama në një postim në ‘Twitter’.

Midis emrave të njohur ka dalluar dhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa me këngën “Un Dia” në bashkëpunim J Balvin.

Klipi është xhiruar nga karantina dhe Dua Lipa ka treguar se ka kontribuar në tekstin e këngës, dhe ftesa i erdhi si një surprizë nga J Balvin dhe Bad Bunny.

//DRONIi.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje