Tag: kemga magjike

FOTO/Transformim i habitshëm, këngëtarja shkëlqen në “Kënga Magjike” pas rënies nga...

Surprizuese paraqitja e këngëtares Marsela Cibukaj, e cila ka fituar linja perfekte pas kujdesit qe i kushtoi shëndetit të saj. Marsela ka humbur shumë në...

‘Po shkoi Aurela, harroje të fitosh tek Kënga Magjike’, Albërie sqaron...

Një deklaratë e fortë dhe e sinqertë e këngëtares Albërie Hadërgjonaj u shpërnda me shpejtësi në rrjet dhe u kthye në qendër të vemendjes...