FOTO/Transformim i habitshëm, këngëtarja shkëlqen në “Kënga Magjike” pas rënies nga pesha

Ndaje

Surprizuese paraqitja e këngëtares Marsela Cibukaj, e cila ka fituar linja perfekte pas kujdesit qe i kushtoi shëndetit të saj.

Marsela ka humbur shumë në peshë, dhe duket jashtëzakonisht elegante. Përpara performancës në festivalin e përvitshëm “ Kënga Magjike“, ajo dukej e mrekullueshme më fustanin ngjyrë rozë të fortë dhe deri më tani shihet si pretedente për fitore.

Marsela dhe partneri i saj Vitmar Basha, të cilët përgatiten së shpejti të lidhin kurorë, konkurrojnë të dy tek Kënga Magjike – ajo me baladën “Thërrime dashurie”, ndërsa ai me “Largoji retë”.

Si eshte tani
Si ka qene me pare

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje