Tag: kaantina

‘Opozita do të arrijë fitore spektakolare në Tiranë, me rreth 25...

Nga Aleksander  Biberaj Pas Durresit, klika ne pushtet, e zhytyr ne krim dhe korrupsion 8 vjecar, duke qene se ka humbur kontrollin dhe duke punuar...