Tag: illryrian guard

“Illyrian Guard”, PD nxjerr faktet: Policia e korruptuar e Ramës punësoi...

Partia Demokratike ka publikuar të tjera fakte për “Illyrian Guard” sipas të cilave, ‘Policia politike dhe e korruptuar e Edi Ramës punësoi mbi 500...