Tag: i dashuri

Gazetari tregon lidhjen e të dashurit të Elvana Gjatës me Edi...

Vrasja zonën e ish-Bllokut në kryeqytet vijon të mbetet kryeqendra e debatit dhe polemikave në vend. Teksa orët kalojnë, vazhdojnë të publikohen detaje lidhur...

FOTO/E ka mbajtur gjithnjë të fshehtë, këngëtarja kapet ‘mat’ duke u...

Teksa po shijon pushimet pas një sezoni të ngarkuar me koncerte, këngëtarja Arilena Ara është kapur 'mat' duke u puthur. Edhe pse Arilena mundohet ta...

FOTO GALERI/ Zhdukja misterioze e aktores shqiptare, vret veten i dashuri...

I dashuri i aktores e modeles shqiptare Adea Shabani, që është zhdukur në mënyrë misterioze muajin e kaluar, ka vrarë veten. Chris Spotz, gjithashtu aktor,...

Tiranë, plas sherri në një lokal, dy vajza zihen keq për...

Dy vajza janë zënë një natë më parë në një lokal në Tiranë. Sipas gazetares së “Aldo Morning Shoë” shkak i sherrit ka qenë...

EMRI/ Itali, shqiptari çmendet nga xhelozia, gjen ish-gruan me të dashurin...

U përpoq të vriste rivalin e tij në dashuri, duke e goditur në kokë me një tufë çelësash, por shqiptari e pëson keq. Protagonist i...

VIDEO/ Adelina Tahiri flet për princin e kaltër: E kam gjetur...

 E ftuar në emisionon Top Show, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia tregon më në fund kush fshihet pas luksit të saj. Adelina Tahiri ka folur për...

FOTO/ Jona Spahiu na prezanton me njeriun e zemrës

Nje nga moderatoret me seksi dhe më të njohura të Digitalb duket se është duke përjetuar momentet e saj më të lumtura të dashurisë....

“I dashuri më detyroi të shkoja me të”, vajza rrëfen historinë

Të gjithë e kemi nga një të fshehtë, e cila na mundon. Një vajzë nga Britania i ka rrëfyer psikologes së “The Sun” se...

Hedhja e 19 vjeçares, dëshmon i dashuri i saj në polici

Policia ka shoqëruar të dashurin e vajzës 19-vjeçare, e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i pallatit ku...

FOTO/ Helmimi i vjehrrës, flet bashkëshorti: Nusja dashuron një burrë të...

Vjehrri i 19-vjeçares, e cila helmoi vjehrrën e saj është shprehur për motivet e ngjarjes së rëndë të ndodhur ditë më parë. Në një intërvisë...