Tag: humb

Zhduket në mënyrë të mistershme 18 vjeçarja shqiptare

Një 18-vjeçare shqiptare është shpallur në kërkim pasi prej 3 ditësh ka humbur kontaktet me familjen e saj. Shqiptarja quhet Lila Mile dhe prej vitesh jetonte...

Ngjarje e rëndë/ Vdes 45-vjeçari, po fluturonte me parashutë

Një person ka humbur jetën gjatë një fluturimi me parashutë në Prizren të shtunën rreth orës 13:00. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e...

E FUNDIT/ 47-vjeçari hidhet nga pallati dhe humb jetën

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Lushnje, ku sipas informacioneve te para, nje 47 vjeçar, ne gjendje depresioni eshte hehdur nga pallati, duke...

Humb papritmas 76-vjeçarja në Elbasan, familjarët kërkojnë ndihmë

Personi në foto është një 76-vjeçare e cila ka humbur në qytetin e Elbasanit prej mbrëmjes së djeshme. Ajo është Bale Sala e cila vuan...

Ja Shqiptari në Itali që humbi jetën në vendin e punës

Një shqiptar 57 vjeç, i identifikuar si Konstandin Sotiri ka humbur jetën në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari ishte punëtor në...

FOTO/Zhduket 12-vjeçarja, alarmohen prindërit, policia e shpall në kërkim

Një vajzë 12 vjeç rezulton e humbur që prej ditës së djeshme. Kanë qenë vetë prindërit e saj të cilët i janë drejtuar policisë së...

Zhduket në drejtim të paditur 17-vjeçari, prindërit të alarmuar i drejtohen...

Një 17-vjeçar është larguar nga shtëpia në drejtim të paditur. Sipas informacioneve zyrtare, bëhet fjalë për shtetasin L.B.  Policia e Gjirokastrës dhe Prokuroria janë vënë...

Gjendet gruaja e moshuar në Tiranë

Është gjetura nga policia shtetasja 76 vjeçare Varvana Teneqexhiu, e cila banon tek zona e Medresesë. E moshuara u denoncua e humbur ditën e sotme...

FOTO/Humb e moshuara në Tiranë, policia kërkon ndihmë

Policia e Tiranës kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një të moshuare të larguar ditën e sotme nga banesa e saj në kryeqytet. Policia...

FOTO/Zhduket 84-vjecari në Tiranë, policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Policia e Tiranës kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një të moshuari të larguar nga banesa. Shtetasi Gani Qordja, 84 vjeç, banues në rrugën...