Gjendet gruaja e moshuar në Tiranë

Është gjetura nga policia shtetasja 76 vjeçare Varvana Teneqexhiu, e cila banon tek zona e Medresesë.

E moshuara u denoncua e humbur ditën e sotme nga familjarët e saj. Pas njoftimit të bërë publik në media, 76 vjeçarja është gjetur pas telefonatave të bëra nga qytetarët për vendndodhjen e saj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje