E FUNDIT/ 47-vjeçari hidhet nga pallati dhe humb jetën

Ndaje

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Lushnje, ku sipas informacioneve te para, nje 47 vjeçar, ne gjendje depresioni eshte hehdur nga pallati, duke humbur jetën.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:45, në lagjen “Xhevdet Nepravishta”, ku dyshohet se është hedhur nga parmakët e shkallëve të një pallati shtetasi V.K, 47 vjeç.

Nga hetimet paraprake dyshohet se ky shtetas vuante dhe kurohej nga sëmundja e depresionit.
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje