Tag: hajduti

DETAJE/Shënohen disa vjedhje muajt e fundit në Durrës, kapen dy persona

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit me akuzën e vjedhjes në rrugë. Operacioni policor "Jewellery" çoi në pranga  shtetasit E....

VIDEO/Hajduti i hyn në shtëpi, modelja ishte nudo kur u përball...

Modelja 29 vjeçare Danii Banks e njohur për format seksi dhe provokuese,  është gjendur së fundmi në një situatë të pazakontë. Ashtu si ishte nudo,...

VIDEO/Vodhi ndihmat për banorët, polici i arrestuar burri i kryetares së...

Ka patur denoncime të shumta pergjate dy ditëve, se ka abuzime të shumta lidhur me ndihmat dhe pakot që vijnë për të prekurit nga...

DETAJE/Zbardhen vjedhjet e banesave në Tiranë, pas hetimeve ndalohet një person...

Policia e Tiranës ka finalizuar një operacion për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. Nga informacione zyrtare, është ndaluar  1 shtetas, i dyshuar si autor...

EMRI/Ngjarje e rëndë në Itali, i riu shqiptar vret ish-mësuesen me...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në zonën e Tolfa, Romë, Itali. Sipas mediave, një ish-mësuese e dalë në pension 91-vjeçare...

Eurot e vjedhura e nxjerrin zbuluar, si u gjurmua hajduti nga...

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 37-vjeçar, i cili akuzohet për disa vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi O.B., pasi ka vjedhur në makinën...

VIDEO/Kamerat e sigurisë fiksojnë autorin, Kisha në Durrës kërkon ndihmë pas...

Famullia “Shën Domeniku” në Durrës ka rënë pre e grabitjes ditën e dielë, teksa u morën një shumë parash. Kisha ka publikuar në ‘Facebook’...

DETAJE/Shpallet në kërkim një person i rrezikshëm në Peqin

Një person i rrezikshëm është shpallur në kërkim nga policia e Peqinit. Burime nga blutë e Peqinit thonë se kanë identifikuar dhe shpallur në...

Hyri për të vjedhur, i riu kapet mat në dhomën e...

Policia e Lezhës ka arritur të vejë pranga një 23-vjeçar pasi ka tentuar të grabisë një banesë. I riu është kapur në një nga...

DETAJE/Policia me një operacion të mirëorganizuar për të kapur hajdutin e...

Policia e Durrësit ka ndaluar një 19 vjeçar pasi dyshohet se ka kryer 5 vjedhje në qytetin e Durrësit. Arrestimi i tij u bë i...