Tag: gjendet

FOTO/Gjendet eksploziv në mes të rrugës në Vlorë, ja ku dyshohet

Një sasi eksplozivi është gjetur mbrëmjen e sotme në mes të rrugës në lagjen "10 koriku" në Vlorë. Sipas Ora News, lënda plasëse është konstatuar...

Vrasja e ish-policit në Tiranë, gjendet makina e autorëve

Gjashtë ditë pas ekzekutimit të Arben Bilalit, e vetmja provë në duart e policisë është automjeti që u përdor për realizimin e vrasjes. Makina “Mercedes...

U mbyt në liqen, familjarët gjejnë trupin e pajetë të peshkatarit...

Kanë qënë dallgët e forta të liqenit ato që kanë nxjerrë trupin e pajetë të peshkatarit i cili u mbyt në liqenin e Pogradecit. Polumbarët...

E larguar prej dy ditësh nga shtëpia, zbulohet vendndodhja e 16...

Është gjetur vajza 16 vjeçare nga Maliqi,  e cila u denoncua nga e ëma e saj si e humbur.  Policia e Korçës njofton se...

VIDEO/ Gjendet turistja austriake që humbi në Llogara: Jam shumë mirë,...

Turistja austrike që humbi rrugën në pyllin e Llogarasë është gjetur në orët e para të ditës së sotme. Ajo është në gjendje shumë...

EMRI & FOTO/ Irlandë, rezultonte e humbur prej 11 prillit, gjendet...

Që prej së mërkurës një 17-vjeçare shqiptare rezultonte e humbur në Irlandë, por fatmirësisht është gjetur. Olta Dodaj iu bashkua familjes së saj në gjendje...

EMRI & FOTO/ Durrës, gjendet gruaja e cila rezultonte e humbur

Gjendet  gruaja e cila, rezultoi e humbur për disa orë, gjatë vizitës që i kishte bërë vajzës së saj. Burimet e Policisë Së Durrësit, konfirmojnë...

EMRI & FOTO GALERI/ SHBA, gjendet trupi i modeles shqiptare të...

Policia e Los Angeles njoftoi se një trup i gjetur në një varr të cekët, dyshohet se është i aktores dhe modeles shqiptare nga...

EMRI & FOTO/ Gjendet pas 40 vitesh foshnja e rrëmbyer

Një grua e cila ishte ndarë nga e ëma në Argjentinë kur ajo ishte foshnje, është ribashkuar me të afërmit e saj nga grupi...

FOTO GALERI/ Sarandë, gjenden 6 kg tritol mes shkëmbinjve e shkurreve

Policia sekuestron 15 kallëpe tritol, me peshë 400 gramë secili, gjithsej 6 kilogramë. Tritoli u gjet i fshehur në një thes mes disa shkëmbinjve dhe...