Gjirokastër/Gjendet e pa jetë 85 vjeçarja

Ndaje

Në  Gjirokastër në lagjen “Palorto” nje 85 vjeçare, është gjetur e pajetë në banesë nga komshinjtë e saj.

Policia bën me dije se nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkaktuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.

Mësohet se 85-vjeçarja jetonte e vetme.

Informacion paraprak.
Në datën 05.08.2019, rreth orës 16:10, njoftohemi se në lagjen “Palorto”, Gjirokastër, shtetasia S.Zh. rreth 85 vjeçe, është gjetur e pajetë në banesë nga komshinjtë e saj, shtetasia e mësipërme jetonte e vetme.

Nga kqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohen shenja dhune përveç një shenje të shkatuar si shkak i rrëzimit nga tensioni.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje