VIDEO/Gjendet e ngordhur breshka e rrallë, dallgët e nxjerrin në bregdetin e Durrësit

Ndaje

Një breshkë uji e madhe është gjetur buzë bregut të detit në Durrës.

Nga të dhënat e para mendohet që breshka të jetë mbi 100 vjecare, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e ngordhjes së saj.

Kanë qënë punonjësit e pastrim-gjelbërimit, të cilët e kanë gjetur breshkën.

Vetëm pak ditë më parë një tjetër breshkë e po të njëjtave përmasa është shfaqur e ngordhur në bregdetin e plazhit të madh në Durrës.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje