Tag: gardisti

COVID-i i merr jetën gardistit, simptomat i shfaqi dy ditë më...

Një gardist ka ndërruar jetë nga COVID-i duke u bere keshtu viktima e dyte qe shenohet diten e sotme ne vend. Sipas Report Tv mëson...

LAJM I FUNDIT/Tiranë, gardisti plagos me armën e shërbimit një 22-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbremjen e djeshme. Mësohet se një gardist ka plagosur me armën e shërbimit një 22-vjeçar. Burimet thonë se gardisti...

DETAJE/’Kam vrarë gruan, hajde më arrestoni’, detaje nga krimi, gardisti qëlloi...

Mëngjesin e djeshëm, kryeqyteti u trondit nga një krim i rëndë në familje. Gardisti 44 vjeçar, Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit gruan...

DETAJE/Vrau gruan me armë, zbardhet dëshmia e gardistit: Kisha dyshime për...

Gardisti 44 vjeçar i cili vrau mëngjesin e sotëm gruan e tij, ka dhënë dëshminë e parë në polici për motivet që e detyruan...

DETAJE/Zbulohet arsyeja banale pse gardisti vrau gruan me armën e shërbimit

Të tjera detaje zbulohen nga krimi i ndodhur në familje mëngjesin e sotëm, ku mbeti e vrarë një tjetër grua. Gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau...

Fqinjët flasin për familjen e gardistit: Jemi të tronditur, nuk ka...

Sipas fqinjëve, çifti i bashkëshortëve në Tiranë nuk ka patur asnjëherë probleme dhe cilësoheshin gjithmonë si të rregullt. Ata shprehen të tronditur, pasi nuk e...

FOTO/Gardisti vrau bashkëshorten, gruaja ishte e mbuluar me shami

Këta janë çifti i bashkëshortëve në Tiranë, të cilët tronditën me ngjarjen e rëndë, ku gruaja u vra nga burri i saj me armën...

FOTO/ ‘Kobra e zezë’ ky është gardisti që i dha fund...

“Ndonjëherë duhet të shtiresh sikur nuk kupton për të parë deri ku arrin mashtrimi i disa njerëzve”. Ky është një prej mesazheve të postuara...

Transportohet në Tiranë njëri prej gardistëve që u plagos në aksidentin...

Njëri prej gardistëve të plagosur në aksidentin e eskortës së Kryeministrit Edi Rama në hyrje të Korçës, është transportuar me helikopter drejt kryeqytetit. Burimet bëjnë...