Tag: Festim lato

Vrasja e Festim Latos? Reagon policia holandeze për herë të parë:...

Policia holandeze ka reaguar për herë të parë pas lajmit se presidenti i vetëshpallur i Republikës së Çamërisë, Festim Lato, është vrarë në një...

Vrasja e Festim Latos, vellai shpjegon biseden me policine hollandeze

Pavarësisht se nuk ka asnjë lajm të konfirmuar nga policia shqiptare, për vrasjen e Festim Latos në Holandë, miqtë dhe të njohurit e tij,...

Vritet “Presidenti” i Camerise ne Hollande

Presidenti i vetëshpallur i Çamërisë Festim Lato dyshohet se është vrarë në Holandë. Kështu shkruajnë miqtë e tij në rrjetet sociale.  Ata thonë se...