Tag: Durres

Durrës, 24 vjeçarja vetëhelmohet

Një 24 vjeçare me inicialet S. Ç i ka dhënë fund jetës së saj duke u helmuar. Policia bën të ditur ngjarja ka ndodhur...

FOTO/ Durrës, sherri mes grave, ja shkaku i ngjarjes

Sherri i regjistruar një ditë më parë në zonën e plazhit në Durrës dyshohet se ka ndodhur për motive pronësie. Më herët gjatë ditës, duke...

Durrës, sherr i rëndë, gratë marrin leva hekuri dhe godasin njëra...

Një sherr i rëndë ka ndodhur mes 4 grave. Ngjarja u zhvillua në Durrës, në lagjen numër 13 në Plazh. Në këtë zënkë janë përdorur edhe...

FOTO/ Durrës, dy makina përplasen kokë më kokë

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë. Ngjarja ka ndodhur pranë pallatit të sportit, në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve nga durrëslajm.com dy makinat janë...

Durrës, i bie dera në kokë, vdes tragjikisht fëmija 5-vjeç

Një fëmijë 5-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në oborrin e shtëpisë. Mesditën e djeshme teksa 5 vjeçari...

Durrës, shokohet një rrobaqepësi e tërë, 29-vjeçarja pret damarët

Një 29-vjeçare ka prerë damarët duke dashur kështu ti japë fund jetës së saj. Ngjarja ka ndodhur në ambjentin ku ajo punonte, në një rrobaqepësi...

Përfundon numërimi i votave në Durrës, ja deputetët e rinj

Në qarkn e Durrësit, ka përfunduar numërimi i votave. PS ka marrë 49.6% të votave, PD 28.9% dhe LSI 14.8 %. Këto tre parti kanë...

Policia e Durrësit ka një plan për 460 qendra votimi

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës si  dhe 3 Komisariatet në vartësi të saj  kanë marrë e po zbatojnë të gjitha masat e duhura sipas...

VIDEO/ Durrës, ja zyra e LSI që u shpërthye me eskploziv

Më poshtë po ju sjellim një video ku tregohen dëmet që ka pësuar zyra elektorale e LSI-së, nga shpërthimi me eksploziv. Incidenti ka ndodhur gjatë...

Durrës, hidhet në erë zyra elektorale e një force politike

Një zyrë elektorale e një force politike është hedhur në erë. Bëhet fjalë për zyrën e LSI-së, në qytetin e Durrësit. Ngjarja nodhi mbrëmjen e kaluar...