Tag: Dosja Habilaj

Dosja “Habilaj”, 3 urdhër arreste për drejtues të Policisë nga Krimet...

Prokuroria e Krimeve te Renda ka firmosur sot 3 urdherarreste ne funksion te dosjes "Habilaj" ne te cilen gjykohete dhe ish-ministri i Brendshem, Saimir...

Përfundon përkthimi i dosjes “Habilaj”, Ministria e Drejtësisë e dorëzon sot...

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka deklaruar se procesi i përkthimit të dosjes “Habilaj” ka përfunduar brenda afatit kohor 10 ditor që ishte përcaktuar...

ZBARDHET DOSJA/ Hetimi për “Habilajt” nisi një muaj pas shkarkimit të...

Zbardhet dosja e vëllezërve “Habilaj” e konsideruar si një nga dosjet më të bujshme të momentit, për nga informacionet që mbart dhe interesin që...

Prokuroria “ultimatum” ministrisë së Drejtësisë: Përktheni dosjen “Habilaj” deri të premten

Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka lënë afat Ministrisë së Drejtësisë deri këtë të premte për të mbyllur përkthimin e dosjes “Habilaj” dhe...

VIDEO/ Dosja “Habilaj” agjentët e Guardia di Finanzas në Shqipëri, ja...

Prokuroria e Katanias me anë të një njoftimi për hetimin lidhur me trafikimin e drogës dhe armëve nga banda e “Habilajve”, në kuadër të...