Tag: Cela

EMRI/ Arrestohet një anëtar i bandës “Çela”

Është arrestuar një i ri i cili dyshohet se është pjesëtar i bandës “Çela”. Ngjarja ka ndodhur në Cërrik dhe bëhet fjalë për Enea...

DENONCIMI/ “Çunat e krimit e kanë dërguar jashtë vendit të kërkuarin...

I forti që përplasi makinën e policisë në Elbasan ndodjet jashtë shtetit. Ka qenë Ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka denoncuar mesditën e sotme...