Tag: cader

FOTO/Basha ndalet në Lezhë: Nevojë urgjente për grupe vlerësimi nga inxhinierë...

Lulzim Basha ka vijuar takimet me banorët e prekur nga tërmeti i 26-Nëntorit, ndërsa sot është ndalur në Lezhë. Vetë kryeopozitari ka treguar momentet e...

FOTOLAJM/Familja mbeti e pastrehë nga tërmeti, vjen në jetë vajza e...

Ndodhin dhe mrekullitë, pavaresisht tragjedisë që kapi vendin tone me një bilanc te madh viktimash nga tërmeti i 25 Nëntorit. Familja Sula ka mbetur e...

Gazetari publikon foton e Merkelit në rrugë: Njeriu më i rëndësishëm...

Shpeshherë politikanët shqiptarë janë vene perballë atyre të huaj për të vëneë në dukje kontrastin mes tyre. Këtë gjë e ka bërë gazetari Denis Dyrnjaja,...