FOTOLAJM/Familja mbeti e pastrehë nga tërmeti, vjen në jetë vajza e tyre

Ndaje

Ndodhin dhe mrekullitë, pavaresisht tragjedisë që kapi vendin tone me një bilanc te madh viktimash nga tërmeti i 25 Nëntorit.

Familja Sula ka mbetur e pastrehë si pasojë e tërmetit dhe është strehuar në çadrën e emergjencës në Manëz.

Por, pak orë më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” ka lindur Ajsel, vajza e tyre që gëzon shëndet të plotë bashkë me mami Ardjanën.

Ne i urojmë shendet dhe jetë të gjatë dhe raste te tilla na japin shpresë dhe motivim per ta pare me pozitive të ardhmen.

//DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje