Tag: bild

Tërheqja e padisë ndaj ‘BILD’/Bardhi: Rama e dinte se do dilnin...

Sekretari i Përgjithshëm I PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me tërheqjen e padisë të kryeministrit Edi Rama ndaj...

Shkrim nga “BILD”: Pse masturbimi të mbron nga koronavirusi

Gazeta gjermane “Bild” ka bërë një shkrim interesant lidhur me koronavirusin. Ajo u bën thirrje njerëzve që të masturbohen, pasi sipas saj kjo të mbron nga...

Fyerja e gazetarit gjerman per shqiptaret, Rama ben polemike me gazetarin...

Gazeta gjermane “BILD” intervistoi kryeministrin Rama në mbrojtje të shqiptarëve, pas disa sulmeve raciste e denigruese nga nje gazetar i njohur  i televizionit gjerman,...

BILD fshiu shkrimin kundër Bashës, Ballës nuk ‘i del e...

Ka mbetur 'bllof' dhe pa 'gojë' kreu i Grupit Parlamentar te PS, Taulant Balla, persa i perket artikullit me akuza të PD nga gazeta...

FOTO/Balla e shpërndau i pari, gazeta BILD fshin artikullin me...

Një ditë pasi gazeta ‘Bild’ i kushtoi një artikull lobimit të Partisë Demokratike në SHBA, në të cilin akuzohej kryedemokrati Lulzim Basha, çështje e...

Përgjimet/Gazetari i BILD nxjerr “blof” Ramën: Nuk ka bërë asnjë denoncim...

Me zhvillimet e fundit, duket sikur përgjimet nga gazeta BILD janë harruar, por e vërteta èshtë se ato nuk mund t'i bëjnë dredhi aspak...

Ka dhe socialistë të “ndershëm”, ish-ministrja: Nuk kam dhënë asnjëherë kafe...

Në situatën kur  ka dalë sheshit që socialistët kanë manipuluar votat për zgjedhjet e vitit 2017 (referuar përgjimeve), ka nga ata socialistë të cilë...

Përgjimet/Sqarohet Tahiri: Ndjesë për fjalorin! Biseda nuk ka lidhje aspak me...

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka ndjerë të nevojshme të japë një sqarim lidhur me audio-përgjimin e gazetës gjermane BILD, teksa u dëgjua të...

VIDEO-PERGJIMI 1/ Shefi i Policisë së Dibrës bashkë më Gjiknurin plan...

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 1 është...

Doli në përgjimet e fundit, ja gafat që bëri Pjerin Ndreu...

Pasi gazeta gjermane “Bild” publikoi 16 përgjime të reja për shit-blerjen e votës në qarkun e Dibrës, ku në të ishte edhe një bisedë...