Tag: bilanci

VITI 2017/ Droga nga Shqipëria, Greqia bën bilancin, 9.3 tonë hashash...

Autoritet policore greke të rajonit të Epirit, zona kufitare me Shqipërinë, njoftuan se gjatë vitit 2017 kanë sekuestruar më shumë se 9 tonë kanabis....

27-Vjetori i themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë

Nga Sali Berisha Si sot 27 vite me pare, studentet e universiteteve te Tiranes, te udhehequr nga tribuni i lirise se shqiptareve Azem Hajdari se...

BILANCI PËRMBYTJEVE/ Edi Rama gënjen, dëmet në 2017 disa herë më...

Dëmet e shkaktuara nga përmbytjet e këtij viti janë disa herë më të larta se sa në vitin 2015 kur ndodhi përmbytja e fundit...

BILANCI/ Të dhënat paraprake, ja dëmet nga përmbytjet

Komiteti i Emergjencave Civile ka filluar të bëjë edhe bilancet e para të dëmeve nga përmbytjet në dy ditët e fundit. Në mbledhjen e pasdites...

BILANCI/ Gjendje e jashtëzakonshme në Fier, 333 banesa të përmbytura dhe...

Fieri mbetet një nga qarqet më të prekura prej përmbytjeve masive, si pasojë e çarjes së argjinaturave të lumenjëve Vjosa e Seman. Vërshimi i...