Tag: bilanci

Shënohen 17 raste të reja me koronavirus, në total 433 të...

Ministria e Shëndetësisë njofton për 17 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit duke e çuar në 433 numrin total të...

BILANC/1000 ndërtesa për tu prishur, mbi 4000 persona ende në hotele

Zyra e Menaxhimit të Fatkeqësive Natyrore bën bilancin e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i 26 nëntorit në Qarkun e Durrësit deri më tani. Sipas...

Bilanc i ri pas dëmeve nga tërmeti, Tirana me 20 pallate...

Në një deklaratë për mediat, zv.ministrja e brendshme ka raportuar se ka plot 23 objekte janë shembur në Durrës dhe Thumanë. Sipas shifrave që ka...

Ministria bën publik bilancin pas tërmetit, dëme jo vetëm në Durrës...

Në një dalje për mediat zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda bëri publik bilancin e dëmeve në banesa, numrin e godinave të shembura si dhe...

Bilanci i“Anti-informalitetit”, ja sa biznesmenë e zyrtarë e kanë pësuar

Me një deklaratë për medit, është njoftuar se 44 persona janë vënë në prangat e policisë gjatë aksionit të ani-informalitetit, mes tyre 5 zyrtarë...

VIDEO/Policia rrugore nxjerr bilancin e javës: Asnjë tolerim, arreston mbi 40...

Policia Rrugore e Tiranës, përgjatë javës, ka arrestuar 48 drejtues mjetesh, ne vijim të aksioneve dhe kontrolleve të automjeteve. Sipas policisë, janë parandaluar ngjarje dhe...

Tërmeti në Korçë, ministria bën bilancin e dëmeve: Ja sa banorë...

Tërmetet në Korçë shkaktuan dëme të mëdha, fatmirësisht jo pasoja të rënda në njerëz. Ministria e Mbrojtjes ka dhënë sot bilancin real të dëmeve. Sipas...

Policia rrugore bën bilancin: Shkelje të rënda dhe 21 të arrestuar

Policia e Tiranës ka vijuar me kontrolle gjatë fundjavës dhe javës për të  konstatuar shkeljet e rregullave të qarkullimit rrugor. Sipas njoftimit të tyre, ka...

Manjani: Bilanc ambasadorësh…ata dështuan, por kusuret i mbajnë ne…

Ish-ministri Manjani ka bërë një bilanc të ambasadorëve të cilët kanë qëndruar në Shqipëri. Në një reagim në rrjetet sociale,  Manjani shkruan se dhe pse...

BILANCI/ Protesta te Rruga e Kombit, ja pamjet e dhunës së...

Kanë dalë edhe bilancet e para të protestës së sotme te Rruga e Kombit. Kështu nga përleshjet e dhunshme mes protestuesve dhe policisë, ka pasur...