Tag: bandat

VIDEO SKANDAL/ Të fortët e PS në Levan vjedhin dhe shesin...

Të fortët e PS në Levan vjedhin dhe shesin ndihmat e të përmbyturve. Denoncimin me video të “qytetarit dixhital” e bën publik ish-kryeministri Sali Berisha. Postimi...

SKANDAL/ Grupet kriminale kanë bërë marrëveshje, për ndarjen e interesave

Deputeti i LSI, Luan Rama, i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se shpresonte që presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker të...