Tag: ajri

OBSH e pranon pas presionit të shkencëtarëve: Ka prova se Covid-19...

Organizata Botërore e Shëndetit ka pranuar se ka prova të reja që koronavirusi mund të përhapet nga grimca të vogla të pezulluara në ajër. Transmetimi...

FOTO/Zëdhënësja e PD zbulon fake news e Veliajt: Nuk ka matje...

Zedhenesja e PD, Ina Zhupa shkruan se fundmi se Kryebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj me qellim perdor fake news për cilësinë e ajrit të...

Fotot para dhe pas izolimit/Tirana siç nuk e keni parë kurrë...

Fotot e fundit nga Tirana tregojnë tashmë se smogu është zhdukur, dhe gjithçka i ka lënë vendin një pastërtie të frikshme, por që nuk...

Parashikimi i frikshëm: Ja çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri dhe...

Cilësia e ajrit, ujit dhe tokës ku jetojmë, pa diskutim që janë një përcaktues i rëndësishëm i cilësisë së jetës që ne bëjmë. Për...

OKB: Tymi nga zjarret e Australisë ka arritur në Amerikën e...

Tymi nga zjarret katastrofike, që po shkatërrojnë Australinë, ka devijuar 11 000 kilometra përtej oqeanit Paqësor dhe ka arritur në Amerikën e Jugut, deklaroi...