Kim Kardashian fshihet poshte parukes pas lidhjes së re

0Shares
0

Kjo eshte dalja e pare publike per yllin Amerikan, Kim Kardashian, qe nga dalja e thashethemeve per lidhjen e saj te re.

Ajo Eshte fotografuar se fundmi duke dale nga nje hotel, por duket se nuk ka dashur te njihet nga njerzit. Kjo per shkak se Kim ka veshur nje paruke bjonde, me nje kapele dhe syze dielli.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje