Seriozisht. Cifti i njohur shqiptar i jep fund lidhjes

0Shares
0

Gjate javes se fundit u perfol se cifti i njohur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj, kane patur nje krisje midis tyre, duke I ber fansat e tyre te mendojne se jane ndare.

Duket se ky lajm eshte konfirmuar nga vete personazhet, duke qene se ata kane vendosur ta heqin njeri- tjetrin nga instagrami. b.b


/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje