Dy muaj pas ndarjes nga Kanye West, Kim Kardashian ne nje lidhje te re

0Shares
0

Tashme Kim Kardashian eshte nje grua beqare dhe pritet qe ky status te zyrtarizohet se shpejti. Koheve te fundit ajo ka qene ne qender te vemendjes se shtypit roze per nje lidhje te re me Vans Jones. Dyshja kan patur nje marredhenie miqesore per vite me rradhe, por mendohet se ky status ka ndryshuar.

Megjithate fansat nuk duken te kenaqur per kete lidhje te re, pasi dyshojne se Kim po i afrohet Vans vetem per te perfituar ne karrieren e saj si avokate.
”Njerëzit do ta shikojnë Kim-in duke përdorur Kanye për ta përparuar në botën e modës dhe Van Jones për ta ndihmuar në karrierës së saj të ardhshme në ligj”, kane shkruar fansat në Twitter.
Një burim pranë Kim ka treguar më herët për “E! News” se ajo po e përqafon këtë kapitull të ri në jetë dhe po shijon çdo minutë të tij.
“Kim po kënaqet shumë këto kohë. Ajo ndjehet e lirë dhe shumë e lumtur. Është një epokë e re për Kim. Asaj po i pëlqen shumë fakti që del me miqtë, takon njerëz të rinj dhe që mund të dal jashtë sërish e lirë”, ka thënë burimi, duke shtuar se të gjithë janë të lumtur që ajo po krijon më shumë kohë për veten e saj. b.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje