LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Divjakë, humb jetën 19 vjeçarja

0Shares
0

Një vajzë 19 vjeçe humbi jetën sot kur vetura me të cilin udhëtonte doli nga rruga. Ndërkohë dy të tjerë mbetën të plagosur. Aksidenti i rëndë ndodhi në Divjakë.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:25, në rrugën nga Divjaka për në plazh, automjeti tip “Audi“, me drejtues shtetasin V. H., 25 vjeç, banues në Divjakë, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja E. M., 19 vjeçe, banuese në Zharrnec, si edhe janë dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri U identifikua pasagjeri  D. C., 23 vjeç, banues në Vlorë të cilët ndodhen në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje