I riu hidhet nga lartësia, humb jetën 30 vjeçari

0Shares
0

Një i ri i dha fund jetës sot pasi u hodh nga lartësia. Ngjarja ndodhi në Tiranë, Qesarakë, ndërsa policia ka nisur hetimin e ngjarjes se rëndë.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 19.03.2021, rreth orës 13:31, në Qesarakë, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi F. V., rreth 30 vjeç, ​i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje