Rita Ora uron pavaresinë ashtu siç nuk i shkon ne mendje askujt

Rita Ora ka uruar festen e pavaresise me nje nje pale kepuce me shqiponje dykrenore qe i ka mbathur nderkohe qe trupi eshte afruar tek kompozimi mbi kepucet e kuqe duke krijuar nje figure aq rinore dhe te bukur sic do te donim edhe Shqiperine e Kosoven.

Me poshte jane fotot qe i ka shperndare sot pasdite ne rrjetet sociale.

Por kane qene jo pak ata qe e kane kritikuar per shqiponjen ne kepuce pa perfillur lumturine e saj ne kete dite feste.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje