VRASJA NE SHKODER/Detaje te reja, dy vellezer ne vrasje i zbrazen nje karikatot

Ndersa eshte mesuar shkaku i sherrit qe coi ne vrasjen e Ridvan Hysenit per një konflikt ku ishte përfshirë djali i tij, jane bere te njohur identitetet e 2 prej 3 personave qe dyshohet se u perfshine ne vrasje.

Te dhena ende te pakonfirmuara bejne te ditur se nje prej te dyshuarve i vrasjes së 45 vjeçarit në Shkodër është shtetasi Duel Mehmedaj, i cili u konfliktua përpara vrasjes me djalin e viktimës. Në makinë me të ka qenë edhe vëllai i tij, Hydajet Mehmedaj. Ndersa ne vrasje eshte perfshire edhe nje person tjeter.

Nga disa të shtëna armësh (në vendngjarje u gjetën 30 gëzhjoja automatiku, plot 1 karikator ak-47), mbeti i vrarë 46-vjeçari Ridvan Ramazani. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje