Video me gafat e Rilindjes, Paloka: Keta i marrin te keqen shokut Muho e shoqes Lenka!

0Shares
0

N/kryetari i PD Edi Paloka ka komentuar nje video shoerndare ne rrjete sociale ku ministra e drejtues te Rilindjes kane bere deklaratat me te papergjegjshme.

”Shiheni dhe nje here ekipin e “rilindjes” per te kuptuar se perse kemi arritur ne kete “derexhe”. Shihini keta “puntoret” e “punembaruarit”! Keta i marrin te keqen shokut Muho e shoqes Lenka! Imagjinoni qe me “i dituri” e me “i zoti” prej tyre , eshte Edvini.

E vetmja gje qe dijne te bejne , eshte te vjedhin …po dhe ate e bejne trashe!
Mbas 25 prillit jane te gjithe pas hekurave sepse injoranca dhe koketrashesia, nuk merren ende ne gjykata si alibi per krimet !
Shqiptare, e keni vete fatin tuaj ne dore! Kete here kur te zgjidhni shihni per ke votoni”, komenton Paloka. /DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje