LAJMI I FUNDIT/ Lezhe, sulmohet me tritol shtepia e gazetarit

Ndaje

Banesa e nje gazetari eshte sulmuar me tritol ne oret e para te mengjesit. Nje sasi tritoli ka shperthyer ne banesen e Elidon Ndrekes, reporter i news 24 ne Lezhe.

Nga shperthimi ka pasur vetem deme materiale, ndersa policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes.

Gazetari tha per news 24 se shperthimi shkaktoi panik. Eksplozivi ka shperthyer rreth ores 1.00 te mengjesit te se premtes. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje