FOTOGALERI/ Familja mbretërore pozon me princeshën e vogël Xheraldinë

Ndaje

Princi Leka dhe Princeshe Elia kane publikuar sonte per here te pare foton me princeshe Xheraldine. Vogelushja eshte e rehatuar ne prehrin e se emes.

Lindja e saj perkon me diten e largimit te Mbretereshes Xheraldine 18 vjet me pare, zonje e dashur dhe e respektuar nga shqiptaret. Media evropiane e ka lajmeruar ardhjen e vogelushes me jete permes dhjetra artikujsh duke rikthyer qe ne diten e pare te saj edhe me shume shkelqim tek familja mbreterore.

“Te dashur miq, ju falenderojmë përzemërsisht për urimet tuaja me rastin e lindjes së vajzës sonë, Geraldine. Të qënit prind është një bekim, që falë Perëndisë ne të dy po e shijojmë çdo moment!
Dita e lindjes së Princeshës sonë ishte veçanërisht emocionuese, pasi erdhi në ditën kur plot 18 vjet më parë, Mbretëresha Geraldine u largua nga kjo jetë. Për ne të dy ishte një përshëndetje nga bota e engjëjve!
Ne si prindër urojmë me gjithë zemër që Princesha e vogël Geraldine të rritet e shëndetshme, ta ketë zemrën të mbushur me dashuri, ta dojë dhe ta vlerësojë jetën, dhe jeta ta përkëdhelë me butësi dhe ëmbëlsi vogëlushen tonë!”, shkruan Elia ne rrjete sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje