Vdes 40 vjeçarja. Hidhet nga kati i 7 i palllatit

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Him Kolli”, në Tiranë ku një 40 vjeçare ka humbur jetën pasi dyshohet të jetë vetëhedhur nga kati i 7 i pallatit ku jetonte.

Policia njofton që ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 20:15, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë’hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje