Humb jeten nga covid infermierja

Ndaje

Humb jeten nga covid nje infermiere.

Majlinda Ilirjani, 50 vjeçe me profesion mami në qytetin e Elbasanit, ka ndërruar jetë si pasojë e Cpvid-19. Bëhet me dije se ajo ushtronte profesionin e saj prej 30 vitesh.

Ajo ishte ne intubim bashkw me te emen. E ema doli nga intubimi. Nderkohe qe ishte i infektuar edhe bashkeshorti.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje