Arbana Osmani sjell në jetë djalin e dytë, Eduarti zbulon emrin me një foto nga spitali

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë një djalë, fryt i marrëdhënies me regjisorin Eduart Grishaj. Ka qenë ky i fundit që e ka dhënë lajmin e ëmbël përmes një statusi në Instagram.

Grishaj ka postuar një foto me të voglin në krah dhe shkruan: “Lindi Dielli”. Në këtë mënyrë ka zbuluar edhe emrin e veçantë të të birit.

Kujtojmë që Arbana ka edhe një djalë më të madh nga martesa e parë, ndërsa për Eduartin kjo është një eksperiencë e re.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje