Caktohet data e fillimit te shkolles ne Universitete

Ndaje

Viti i ri akademik 2020-2021 do të nisë më 2 Nëntor, pas firmes qe hodhi sot ministrja e re e Arsimit, Evis Kushi.

Kushi i kërkon të gjitha institucioneve publike të arsimit të lartë që të dërgojnë listën e studentëve të regjistruar sipas programeve të studimit dhe fakulteteve përkatëse.

Ky do të jetë viti i parë akademik në kushte pandemie ndërsa ende mbetet te percaktohen lendet online dhe ato ne auditore. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje