VIDEO/ Teliti: Ja si Edi Rama kopjon programin e PD

Ndaje

Nga heqja e kasave deri tek ndalimi i inspektorëve, Dorian Teliti publikon videon se si Edi Rama kopjon programin e PD.

“Iku kasa bashkë me inspektorët!
Po për çfarë do i duhen tani kasat e tenderuara?
Thjesht për të mbush xhepat me vjedhjen e radhës! Sa për biznesin e vogël, atë e ka shkatërruar totalisht!
KUJDES! Kjo është fytyra e gënjeshtarit kronik!
Ky është ai që për 7 vjet ka shkelur mbi mundin dhe djersën e shqiptarëve të ndershëm që punojnë çdo ditë.
Koha ta largojmë të keqen po afron!”, komenton videon Dorian Teliti. /DRONI.al/

Iku kasa bashkë me inspektorët!Po për çfarë do i duhen tani kasat e tenderuara? Thjesht për të mbush xhepat me…

Publiée par Dorjan Teliti sur Mardi 29 septembre 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje