Lushnja goditet serish nga termeti

Ndaje

Nje tjeter termet 3,5 shkalle te Rihterit eshte ndjere kete pasdite ne zonen e Lushnjes.

Sipas njoftimeve te para termeti eshte ndjere lehtesisht ne zone. Thellesia e epiqendres oshte 12 km.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje