FOTOLAJM/Me shpejtësi “skëterrë”, makina merr përpara shtyllën dhe murin e banesës

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen a kaluar në aksin rrugor Pogradec-Drilon, në rrugën e re.

Një mjet tip Benz, i cili mendohet të ketë qenë duke lëvizur me shpejtësi të lartë ka humbur kontrollin dhe është përplasur fillimisht me një shtyllë ndriçimi dhe më pas me murin e një banese.

Për pasojë është plagosur 1 person që ishte pasagjer në mjet, ndërsa ka dhe dëme të shumta materiale.

Policia në vendngjarje po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje