EMRI/Zv. drejtori në Policinë e Tiranës jep dorëheqjen

Ndaje

Zv. drejtori për hetimin e Krimit në Drejtorinë e Policisë Vendore të Policisë së Tiranës Arsen Sinomati ka dhënë dorëheqjen.

Vendimin, Sinomati e ka argumentuar me arsye personale, ndërsa mësohet se pas largimit nga posti nuk do të jetë më në radhët e Policisë së Shtetit.

Më herët Sinomati ka mbajtur detyrën e shefit të Komisariatit numër 2 në kryeqytet.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje