LAJMI I FUNDIT/ Sa infektime dhe viktima u regjistruan 24 oret e fundit

Ndaje

Nga 817 testime ne te gjithe vendin jane gjetur 132 infektime te reja.

Nderkohe 4 persona kane humbur jeten ne 24 oret e fundit duke cuar ne 347 numrin total te viktimave nga covid.

Vetem 55 paciente jane sheruar 24 oret e fundit. /DRONI.al/

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2629788774002731/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje