Aksident në Elbasan, makina përplas fëmijën 5 vjeç

Ndaje
Foto Ilustruese

Një i mitur është aksidentuar këtë pasdite në vendin e quajtur “kryqëzimi i Cërrikut”.

Burime  zyrtare bëjnë me dije se bëhet fjalë për një fëmijë të moshës 5 vjeç, i cili është përplasur nga një makinë.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Elbasanit për ndihmë mjekësore.Të njëjtat burime bëjnë me dije se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje