Shperthimi te Vasil Shanto, makina behet cope, dyshime per nje viktime

Ndaje

Makina qe shpertheu te Vasil Shanto ka qene ne ecje. Dyshohet per te pakten nje viktime.

Shperthimi ka dëmtuar thuajse të gjithë makinën. Nuk dihet ende se ne cfare rrethanash ka ndodhur shperthimi por ne ate moment ka apsur shume makina dhe njerez ne ecje.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, ambulanca dhe zjarrëfikëset që janë duke punuar për të neutralizuar situatën por ende nuk ka te dhena rreth atentatit./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje