Shperthimi te Vasil Shanto, nje person ne gjendje te rende

Ndaje

Shperthimi i rende është regjistruar në kryqëzimin i Selitës, afer ures Vasil Shanto, ne Tirane.

Në mes të rrugës një makinë ka shpërthyer si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli nderkohe qe ka dyshime se makina punonte me gaz.

Paraprakisht dyshohet se nje person eshte ne gjendje te rende./DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje