Në prag të lindjes, Arbana Osmani tregon çfarë emri do i vendosë bebit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është në javët e fundit të shtatzënisë dhe nuk ka nguruar të zbulojë sa më shumë detaje.

Ajo ka realizuar një mini-intervistë me fansat në Instastory, ku mes shumë pyetjesh, njëri e pyet: “E di që është herët për të vendosur, por cilat janë emrat e tu të preferuar për bebin?”

“Emrat shqiptar”, i përgjigjet Arbana duke treguar kështu se bebushit do i vendosë emër shqiptar.

Ndërsa një tjetër pyetje lidhur me këtë periudhë të bukur në jetën e moderatores ishte se cila është më e mirë, lindja natyrale apo me operacion. Ndërsa Arbana u përgjigj: “Ajo që doktori të thotë është më e mira për ty”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje