Ndahet nga jeta kolonel Neshet Shena

Ndaje

Ndahet nga jeta Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, Kolonel Neshet Shena. Lajmin e ka bërë me dije Presidenti Ilir Meta, i cili i ka shprehur ngushëllimet familjes e të afërmëve të Kolonelit, në një postim në rrjetet sociale.

“Me një karrierë të gjatë, të spikatur e të vlerësuar, Kolonel Shena do të mbetet shembull frymëzues i ushtarakut profesionist dhe drejtuesit model në radhët e Forcave tona të Armatosura, njeri me vlera dhe integritet të lartë qytetar”, shkruan Meta.

Koloneli Shena vuante prej vitesh nga leuçemia akute, por nuk ka mundur të dalë fitues në luftën me sëmundjen.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje