Gjendet i vdekur 69-vjeçari në Lezhë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Lezhë.

“Rreth orës 11: 30, njofton policia, në fshatin Gajush,Lezhë është gjetur i vdekur shtetasi Nikoll Dida, 69 vjeç, banues në Gajush”.

Njoftimi:

Sot,rreth orës 11: 30, në fshatin Gajush,Lezhë është gjetur i vdekur shtetasi N.D., 69 vjeç, banues në Gajush.

Nga veprimet e para  hetimore dyshohet që të jetë vetëhelmuar.

Grupi hetimor ndodhet në  vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje